Zaposleni

Zaposleni v Čipkarski šoli Idrija

VODJA ŠOLE

Metka Fortuna

Tel: +386 (0)5 37 34 572

e-pošta: metka@cipkarskasola.si


TAJNICA VIZ

Sonja Bogataj

Tel: +386 (0)5 37 34 570

e-pošta: info@cipkarskasola.si


OBLIKOVANJE VZORCEV IN IZDELKOV S ČIPKAMI

Maja Svetlik

Tel: +386 (0)5 907 53 12, 00386 (0)5 37 34 570

e-pošta: maja@cipkarskasola.si


TRGOVINA

Daša Česnik

Sonja Bogataj

Tel: +386 (0)5 907 53 14

e-pošta: trgovina@cipkarskasola.si


UČITELJICE KLEKLJANJA

Ines Čuk
ODDELEK IDRIJA 1
Tel: 05 37 34 572
e-pošta: ines@cipkarskasola.si 

Stana Frelih
ODDELEK CERKNO
ODDELEK GODOVIČ
ODDELEK ČRNI VRH
Tel: 05 37 34 572
e-pošta: stana@cipkarskasola.si 


Anka Jamšek
ODDELEK ČRNI VRH
ODDELEK COL
Tel: 05 37 34 572
e-pošta: anka@cipkarskasola.si 

Katarina Mlakar
ODDELEK VIPAVA
Tel: 05 37 34 572
e-pošta: katarina@cipkarskasola.si 

Jožica Klanjšček
ODDELEK PODKRAJ
ODDELEK COL
Tel: 05 37 34 570
e-pošta: jozica@cipkarskasola.si 


Meta Gregorač
ODDELEK LEDINE
ODDELEK SPODNJA IDRIJA
ODDELEK IDRIJA 2
Tel.: 05 37 34 572   
e-pošta: meta@cipkarskasola.si 


Iz spletne trgovine

Naročite e-novice

Prijavite se na e-novice in bodite obveščeni o dogajanju v naši šoli

Imate naročilo?

Izpolnite obrazec in nam pošljite vprašanje
Čipkarska šola Idrija 2013 . Vse pravice pridržane